2020 Κύπελλο Βορείου Αιγαίου
Πανελλήνιο Κύπελλο ORCi
Αρχική Έγγραφα Αγώνα Δηλώστε Συμμετοχή Κατάλογος Συμμετοχών Gallery Επικοινωνία Διοργάνωση 2019 Διοργάνωση 2018 Διοργάνωση 2017 Διοργάνωση 2016 Διοργάνωση 2015 Διοργάνωση 2014 Διοργάνωση 2013

Κατάλογος Συμμετοχών

# Όνομα Σκάφους Αριθμός Πανιών Τύπος / Μοντέλο Κυβερνήτης Όμιλος
1 OXYGONON GRE-70 X-35 OD Akis Tsalikis Nautical Club Thessaloniki
2 MOLOTOW GRE-1386 SKIPPI 650 ADAM TSIOLAKAKIS NCTH
3 CHRISTINA GRE-1774 FIRST 42 S7 NIKOKALAOS GRAMMATIKAKIS NCTH
4 NIRIIDA GRE-1135 ELAN 37 SD Pascalis Samaras Nautical Club Thessaloniki
5 Mytilana - OrgoniteCreations GRE1708 Jeanneau - Sun Legende 41 George Giakoulakis Nautical Club Thessaloniki
6 VICTORIA II GRE-1632 SUN ODYSSEY 37.1 BASILEIOS HOULIARAS NAOKTH
7 ARISTOTELIS GRE-155 RODMAN 42 GEORGIOS KOSTAS ARISTOTLE UNIVERCITY
8 ARLAN GBR-2661 ALBIN VEGA 27 ELIAS PSOMAS NCTH
9 RED OCTOBER GRE-2511 PLATU 25 MANOS HATZIGIANNIS NCTH
10 RED SHIFT GRE-2519 PLATU 25 THANASIS LAGIAS NCTH
11 ASTRAPI GRE-01 JEANNEAU OD Vasilis Kapitanidis NCTH
12 Bold Tur1040 Bolt 37 Mehmet Taki TYIK
13 Granma-X GRE-88 IMX-38 Christoforos Pritsoulis Nautical club Thessaloniki
14 TAXIDEFTIS GRE 1747 Gibsea 33 Konstantinos Anagnostaras Nautical Club Thessaloniki
15 KOURSAROS GRE49161 X372 Yiannis Lamprianidis NCTh
16 Tamumm GRE-1265 Farr 30 Evo Antonis Katigiannakis NOTH
17 DANCER II 0 Hanse 430 Dmitry Maximov Moscow
18 CODE ZERO MASTIHASHOP GRE 9442 Grand Soleil42R Belegris Michalis Piraeus Sailing Club
19 EQUINOX GRE 49167 X-372 GΙΟRGIOS MATSIKIDIS ΝΑΟΚΘ
20 GOLD DIGGER ITA-25305 PLATU 25 MOD ZACHOS DANTSIOS NCTH
21 BAXIMUS GRE 74 X 35 Thanasis Baxevanis ofth
22 KRAKEN GRE 302 mount gay 30 Papadopoulos George ofth
23 MARAKI GRE 1742 ELAN 40 Dimitris Marakis ofth
24 Bluedog III GRE-203 First 35 Vasilis Avramidis NAOKTH
25 Andromeda GRE-2501 Platu25 Kleitsinaris giannis Iovath
26 PEGA GRE970 X Yacht's Αλεβιζακης Δημήτριος ΠΟΙΑΘ
27 IRON FX CYP-46 COREL 45 GEORGE ERTSOS YACHT CLUB AMOXOSTOU
28 DE MAR A MAR GR336 GIB SEA 106 Notis Mpatsis NCTH
29 SB31 Sailing Time GRE1861 SB20 G. Margiolos Thorc
30 SB32 Sailing Time GRE1862 SB20 C.Psomiadis Thorc
31 ANAX GRE 1550 First 34.7 Αναγνώστου Νίκος Ν.Α.Ο.Β.
32 ELLINIXX GRE 2006 IMX 40 LEONTARIDIS STERGIOS N.C.TH.
33 nemo gre-1206 atlantic 31 Δημήτρης Ζάχος, Αχιλλέας Τριαναφυλλίδης ΟΦΘ
34 kraken GRE-4538 J-24 Αγγελάκης Μάνος Ναυτικός όμιλος Σητείας