2021 Κύπελλο Βορείου Αιγαίου GROHE
Αρχική Αποτελέσματα Έγγραφα Αγώνα Δηλώστε Συμμετοχή Κατάλογος Συμμετοχών Gallery Επικοινωνία Διοργάνωση 2020 Διοργάνωση 2019 Διοργάνωση 2018 Διοργάνωση 2017 Διοργάνωση 2016 Διοργάνωση 2015 Διοργάνωση 2014 Διοργάνωση 2013

Κατάλογος Συμμετοχών

# Όνομα Σκάφους Αριθμός Πανιών Τύπος / Μοντέλο Κυβερνήτης Όμιλος
1 OXYGONON GRE-70 X-35 OD Akis Tsalikis Nautical Club Thessaloniki
2 MOLOTOW GRE1386 SKIPPI 650 ADAM TSIOLAKAKIS NCTH
3 ASTRAPI GRE-01 Jeanneau 35 One Design Βασίλης Καπητανίδης Ν.Ο.Θ.
4 GranmaX GRE-88 IMX-38 Χριστόφορος Πριτσούλης Ν.Ο.Θ.
5 ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ GRE49161 X372 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ NCTH
6 NIRIIDA GRE-1135 ELAN 37 SD Pascalis Samaras Nautical Club Thessaloniki
7 RED OCTOBER GRE2511 PLATU 25 ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ NCTH
8 ASSANTE GRE-1073 BAVARIA 36 A. Georgiadis NOATH
9 VICTORIA II GRE-1632 SUN ODYSSEY 37.2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ NAOKTH
10 I NEVERLAND GRE-1890 SOLARIS 50 ΜΕΝΤΕΚΙΔΗΣ NCTH
11 TAMUMM GRE-1265 FARR 30 OD ANTONIS KATIGIANNAKIS NCTH
12 ARLAN GBR-2661 ALBIN VEGA 27 Elias Psomas NCTH
13 EQUINOX GRE 49167 X372 GΙΟRGIOS MATSIKIDIS NAOKTH
14 CHRISTINA GRE-1774 FIRST 42 S7 NIKOS GRAMMATIKAKIS NCTH
15 TAXIDEFTIS GRE 1747 Gibsea 33 Konstantinos Anagnostaras Nautical Club Thessaloniki
16 NEMO GRE-1206 ATLANTIC 31 Δημήτρης Ζάχος, Αχιλλέας Τριαναφυλλίδης ΟΦΘ
17 ELLINIX FARR AWAY GRE 40 FARR 40 LEONTARIDIS STERGIOS Ν.C.TH.
18 RED SHIFT GRE-2519 PLATU 25 Κωνσταντίνος Ατματζίδης NCTH
19 ΑΝΑΞ GRE 1550 First 34.7 Αναγνώστου Νίκος ΝΑΟΒΟΥΛΑΣ
20 ΙΤΑΝΟΣ GRE 1436 BAVARIA 37 Γεώργιος Περιφερακης ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ
21 Yasido.com BUL69 Laser SB20 One Design Stefan Varadinov Cherno More Briz, Varna
22 Mytilana - OrgoniteCreations GRE1708 Jeanneau - Sun Legende 41 George Giakoulakis Nautical Club of Thessaloniki
23 MARAKI GRE-1740 ELAN 40 ΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΦΘ
24 NELA GRE 1225 BENETEAU 37 DIDASKALOU NASOS OFTHALEXANDROUPOLIS
25 KRAKEN GRE 302 mount gay 30 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ofth
26 Sveltina ITA-14748 First 44.7 Georgi Topchiev OThA
27 Jmania GRE5367 J24 Χρήστος Κυφιδης Νοπφ
28 AGGELIKI GRE-1229 BAVARIA 32 HOLIDAY EFTHIMIS XATZIDIMITRIOU NAOKTH
29 GOLD DIGGER ITA-25305 PLATU 25 MOD T. LAGIAS/Z. DANTSIOS NCTH
30 maxima GRE-2522 Platu25 Κανατούλας Βασίλης ΟΕΑ-ΝΑΒ